Neviete ako používať elektronické kurzy, alebo máte iný technický problém?

+421 905 318 334 kontakty

žiadne kurzy v košíku

pre výber správneho kurzu použite vyhľadávanie, alebo kategorizáciu

Bezplatná registrácia

Registračné údaje

Dostali ste od naších obchodníkov, alebo z niektorej z naších reklám kód, na aktiváciu skúšobnej lehoty akciového balíčka?

[Zobraziť v novom okne]

Údaje o firme: fyzická osoba nevypĺňa údaje o spoločnosti


Nahrajte z počítača logo spoločnosti (obrázok typu JPG, GIF alebo PNG)

Registrácia je určená ako pre fyzické osoby (študent, občan, dôchodca), tak aj pre Živnostníkov, Fyzické osoby v združení osôb, Spoločnosti s ručením obmedzeným, Akciové spoločnosti, Komanditné spoločnosti, Družstvá, Verejné obchodné spoločnosti).

Základná registrácia, ktorá vám umožní prístup do našej ponuky e-kurzov, vyžaduje zadanie Vášho mena a priezviska, e-mailu a prihlasovacieho hesla. Po zadaní týchto údajov a samozrejme odsúhlasení obchodných podmienok, Vám bude zaslaný aktivačný link na Vašu e-mailovú adresu.

Po tejto registrácii budete mať možnosť vo svojom profile kedykoľvek doplniť svoje osobné údaje a uľahčiť si tak nakupovanie na našom portáli.

Pri prípadnom nákupe bude nevyhnutné aby ste doplnili legislatívne nevyhnutné fakturačné údaje (pri fyzických osobách to je len adresa, avšak pri firmách sú to všetky identifikačné údaje nevyhnutné hlavne pre daňové účely).

Odporúčame Vám tieto údaje vyplniť pri prvotnej registrácii aby ste predišli prípadným nezrovnalostiam pri vystavení daňových dokladov.