Neviete ako používať elektronické kurzy, alebo máte iný technický problém?

+421 905 318 334 kontakty

žiadne kurzy v košíku

pre výber správneho kurzu použite vyhľadávanie, alebo kategorizáciu

Time manažment

Autor: agentura Motiv P s.r.o.
Time manažment
Možnosť zakúpenia: časovo neobmedzená Doba prístupu: 12 mesiacov
Čas študovania: nezadané Dátum vytvorenia: 06.05.2013
Kategória: Manažment

Cieľom kurzu je naučiť sa efektívne využívať svoj ​​časový priestor a zvládať s ním súvisiace stresujúce situácie, lepšie si zorganizovať svoju prácu a tým dosahovať kvalitné výsledky a zvládať prekážky.

Cena: EUR 12,10

Chcete kúpiť viac kurzov? Pre firmu, úrad, združenie. Kontaktujte nás
Neobsahuje interaktivitu Neobsahuje testovacie otázky Ozvučený kurz Obsahuje video Neobsahuje súbory na stiahnutie Neobsahuje komunikáciu s tútorom Neobsahuje prípadovú štúdiu kontrolovanú tútorom Neobsahuje doklad o absolvovaní kurzu (certifikát)

Úplný popis kurzu

Cieľom kurzu je naučiť sa efektívne využívať svoj ​​časový priestor a zvládať s ním súvisiace stresujúce situácie, lepšie si zorganizovať svoju prácu a tým dosahovať kvalitné výsledky a zvládať prekážky. Školenie umožní lepšie spoznať previazanosť stresu sa zvládaním času, a individualizované návrhy zlepšenie práce s nimi. Súčasťou je i sledovanie plnenia stanovených cieľov, stráženie termínov. Naplnenie cieľa tohto programu predpokladá viditeľné zvýšenie pracovnej výkonnosti a naopak zníženie stresových situácií.

Pred zakúpením akéhokoľvek kurzu, si prosím vopred skontrolujte minimálne požiadavky pre Váš počítač, potrebné pre korektné spúšťanie kurzov.
Podpora - systémové požiadavky

Ukážkový kurz zadarmo
Náhľady kurzu